900,00 DKK
Varenummer: PROF100398

København På lager

Århus Ikke på lager


Bjarne Blom

Bjarne Blom
bjarne@goecker.dk
35865134
København

Bo Christensen

Bo Christensen
bc@goecker.dk
35865144
Aarhus

Carsten Iversen

Carsten Iversen
carsten@goecker.dk
35865105
København

Jakob Worre

Jakob Worre
jakob@goecker.dk
35865142
Aarhus

Kenneth Lauritzen

Kenneth Lauritzen
kenneth@goecker.dk
35865126
København

Lars Thestrup

Lars Thestrup
lars@goecker.dk
35865106
København

Morten H. Vorsaa

Morten H. Vorsaa
mv@goecker.dk
35865141
Aarhus

Ronni Jaqué

Ronni Jaqué
ronni@goecker.dk
35865107
København

Battery charging time: Up to 80 minutes

Producent: Profoto
Kategori: Lader

Relaterede varer

Cookie politik på goecker.dk

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse og vurdere brugen af de enkelte elementer af goecker.dk. Ved at klikke videre på goecker.dk accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om vores cookie-politik

OK